Su Yumuşatıcılarına Çevreci Bir Alternatif Sunuyoruz!

Vulcan, su borularınızı ve ekipmanlarınızı tuz ve kimyasal kullanmadan kireç ve pasa karşı koruyan çevre dostu bir su iyileştirme sistemidir.

Christiani Wassertechnik – CWT Almanya

Christiani Wassertechnik GmbH (CWT), 1977’den beri kireç ve paslanmaya karşı fiziksel su iyileştirme sistemleri geliştirmektedir. Dünyadaki en eski fiziksel su arıtma sistemleri üreticilerinden biriyiz.

Aile işletmesinin genel merkezi Almanya, Berlin’dedir. CWT, çevre dostu su arıtma konusunda 40 yıldan fazla deneyime sahiptir. Ürünlerimiz Almanya’da üretilmektedir ve 70’den fazla ülkede mevcuttur. Bu bilgi, yüksek kalite standardımız ve gerçek müşteri hizmetleri ile birlikte, işimizin kalıcı başarısını açıklamaktadır.
0
YIL
0
ÜLKE
0
YIL GARANTİ
0
MÜŞTERİ

TARİHÇEMİZ

1948 - 1970

Şirket, 1948 yılında Hans Otto Christiani tarafından “Hans Christiani & Co.” olarak Köln, Almanya’da kuruldu. Su pompalarını ve elektronik kontrollerini kendi geliştirdi ve üretti. Almanya’daki tetikleyici ekonomik güç (“Wirtschafts-Wunder”) tarafından yönlendirilen iş, hızla büyüdü. 1959’da üretim, Köln-Weidenpesch’deki daha büyük bir sanayi parkına taşındı.

1970 – 1980

Üniversiteden işletme mühendisi olarak başarıyla mezun olduktan sonra, Rolf Christiani 1975 yılında şirkete katıldı. Kısa süre sonra çevre dostu teknolojilere yönelik artan talebi belirledi. Böylelikle fiziksel su iyileştirme sistemi ünitelerinin geliştirilmesi portföye eklenmiştir. İki yıl sonra 1977’de ilk kireç önleyici cihaz serisi piyasaya sunuldu – Catronic® Serisi. Başarılı ürünler kısa süre sonra Fransa, İtalya, İspanya, Macaristan ve İskandinavya gibi uluslararası pazarı da ele geçirdi.

1980 – 1990

1980 yılında şirketin kurucusu Hans Otto Christiani vefat etti. Oğlu daha sonra işten sorumlu oldu. Gelecekteki “fiziksel su arıtma” pazarına odaklanmaya karar verdi ve ürünlerin üretimini ve dağıtımını genişletti. 1984 yılında şirket şu anki adı “Christiani Wassertechnik GmbH” altında yeniden yapılandırıldı.

1990 – 2000

1989’da Berlin Duvarının yıkıldıktan sonra, fiziksel su arıtımı için yeni bir pazar açtı. 1991 yılında, Rolf Christiani tarafından yapılan uzun bir araştırma döneminin ardından, geliştirilmiş bir kireç önleyici cihaz piyasaya sürüldü – Vulcan Serisi. Pazar yeni cihaza hızla adapte oldu ve yalnızca Almanya’da 150.000’den fazla ünite satıldı. Mayıs 1990’da CWT, Eschweiler, Almanya’daki üretim yerine taşındı.

2000 – 2020

2005 yılında Cedric Christiani şirkete katıldı ve Vulcan teknolojisini uluslararası pazara tanıtmaya başladı. Yakında endüstriyel uygulamalar için daha büyük üniteler tanıtıldı ve sahada başarıyla test edildi. Asya, Güney Amerika ve Orta Doğu’ya hızlı bir genişleme, genişletilmiş pazarlamayı gerektirdi. 2006 yılında karargah Almanya’nın başkenti Berlin’e taşındı.

Bugün

Aile şirketindeki üçüncü nesil, “olması gerektiği gibi su” vizyonunu sürdürüyor.